U Pańszczyka

Opinie


Autor / data: Ilona Brzuchalska | 2015-05-12
Treść komentarza:Z gościnności Państwa Pańszczyków korzystamy już od ponad 10 lat. Jest to miejsce, do którego wraca się z wielką przyjemnością. Wspaniała okolica, wiele atrakcji, a przede wszystkim przemili gospodarze i panująca atmosfera w ich domu sprawiają, że z utęsknieniem czekamy na każdy urlop. Janeczko i Janku bardzo Wam dziękujemy :)Serdecznie polecamy - Ilona i Tadziu

Autor / data: M. | 2015-09-18
Treść komentarza:Trafiliśmy do miłych Pań przez przypadek i byliśmy z tego przypadku bardzo bardzo zadowoleni. Na pewno jeszcze wrócimy :-)

Autor / data: MP | 2018-05-10
Treść komentarza:Atmosfera jak w domu, jest miejsce na grila i rozrywke po ciężkim dniu. Bardzo dobre jedzenie, wygodne materace. Pozdrawiam i na pewno wrócę.

Autor / data: Sandra i Piotrek :) | 2019-02-08
Treść komentarza:Wracamy tutaj co rok :) pyszne jedzenie i przemili gospodarze. Blisko przystanek bus, kościół, sklep, apteka, karczma. Nawet jeśli nie zdążyliśmy na obiad w wyznaczonej porze, Pani Janina zawsze podawala nam ciepły posiłek "po godzinach":) na pewno będziemy tutaj wracać.

Autor / data: Emilia i Piotr | 2019-08-13
Treść komentarza:Spędziliśmy tam super sylwestra z masa atrakcji! Bardzo dobre jedzenie, czyściutki ośrodek! https://www.twojsylwester.eu - super impreza z balem, kuligiem, impreza góralską! Polecamy! gorąco

Autor / data: Beata Bejm | 2019-11-05
Treść komentarza:Na stronie sylwestrowo znalazłam ofertę na sylwestra w waszym pensjonacie ale nie mogę zarezerwować pakietu. Proszę o informacje czy macie jeszcze wolne miejsca i jaki jest całkowity koszt pobytu od 28.12 do 2.01. 2020 dla 4 osób.

Autor / data: Paweł Winiarczyk | 2020-04-09
Treść komentarza:Polecamy Zawsze zadowoleni Ale smutno wyjeżdżać


  Dodaj swój komentarz

Kod:

81fa6

Przepisz kod:
Imię i nazwisko:
Treść komentarza: